Tommy Hilfiger Men’s Watch 1710632
EGP 3700
Original Tommy Hilfiger watch for men Trent 1791054 with Black dial Metal with Silver color 50m Water Resistance
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world
التصنيف: Tommy Hilfiger Men
الوصف
| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710632 |
| Part Number | Walker |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11.7 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Navy |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 90 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01004088342 |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Tommy Hilfiger Men’s Watch 1710632” إلغاء الرد















المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.