Tommy Hilfiger Men’s Watch 1710632
EGP 3700
Michael Kors Ladies Watch Empire MK4858
EGP 4550 السعر الأصلي هو: EGP 4550.EGP 4000السعر الحالي هو: EGP 4000.
Michael Kors Ladies Watch Bryn MK7317
EGP 3750
Original Michael Kors Watch Bryn For Women MK7317 Gold dial Golden Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
التصنيف: Michael Kors Women
الوصف
| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7317 |
| Part Name | Bryn |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——— |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01004088342 |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Michael Kors Ladies Watch Bryn MK7317” إلغاء الرد















المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.