Emporio Armani Watch For Men AR1932
EGP 3895
Original Emporio Armani Watch For Men Gianni XLarge AR1932
With Gray dial
Leather belt with Brown color
التصنيف: Emporio Armani Men
الوصف
| Brand | Emporio Armani |
|---|---|
| Brand Kind | Emporio Armani Gianni XLarge |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gray |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Brown |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 22 mm |
| Diameter | 43 mm |
| Thickness | 12 mm |
| The Weight | 73 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Giorgio Armani |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | AR1932 |
| Phone Number | 01004088342 |
| Shipping | All regions of Egypt |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Emporio Armani Watch For Men AR1932” إلغاء الرد
















المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.