Hugo Boss Watch For Men 1514202
EGP 9050 السعر الأصلي هو: EGP 9050.EGP 7850السعر الحالي هو: EGP 7850.
Hugo Boss Watch For Men 1514222
EGP 3900
Hugo Boss Watch For Men 1514290
EGP 4150
Original Hugo Boss Watch For Men Strike For Men 1514290 Black dial Silver Metal Strap .
With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
التصنيفات: HUGO BOSS, ساعات أصلية
الوصف
| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514290 |
| Part Number | Strike |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Case Diameter | 41 mm |
| Case Thickness | 10.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 120 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01004088342 |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Hugo Boss Watch For Men 1514290” إلغاء الرد













المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.