Hugo Boss Watch For Men 1514203
EGP 8150
Original Automatic Hugo Boss Watch Troper For Men 1514203 Black dial Black Metal Strap . With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
التصنيفات: HUGO BOSS, ساعات أصلية
الوصف
| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514203 |
| Part Number | Troper |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 13.2 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Band size | men Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 150 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01004088342 |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Hugo Boss Watch For Men 1514203” إلغاء الرد













المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.