Hugo Boss Watch For Men 1514246
EGP 5350 السعر الأصلي هو: EGP 5350.EGP 4200السعر الحالي هو: EGP 4200.
Hugo Boss Watch For Men 1514203
EGP 8150
Hugo Boss Watch For Men 1514154
EGP 3850
Original Hugo Boss Watch Troper For Men 1514154 Green dial Half Gold Metal Strap .
With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
التصنيفات: HUGO BOSS, ساعات أصلية
الوصف
| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514154 |
| Part Number | Troper |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Case Diameter | 45 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Color | Green |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 65 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01004088342 |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 مراجعة
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “Hugo Boss Watch For Men 1514154” إلغاء الرد













المراجعات
مسح التصفيةلا توجد مراجعات بعد.